Powiązane
Komentarze
avatar
Dawid 2018-08-26 23:45:06

Myślę że ten dokument może nakreślić co normalni ludzie mogą robić w starciu z psychopatami, przy okazji tłumaczy naszą rzeczywistość - https://www.youtube.com/watch?v=IOcV-3tCm3U - wiem jak to brzmi ale musimy brać przykład ze szczurów - dzięki napiętnowaniu społecznemu taka jednostka jak psychopata czy inny wyzyskiwacz czy oszust umrze w osamotnieniu, ale jak to zrobić jeśli żyjemy w kraju gdzie nie ma jedności ? Nasz kraj dla takich drapieżników to niestety raj.

avatar
yieden 2018-08-27 00:22:08

@Dawid Chętnie bym obejrzał, ale rzygam już mówieniem o matrixie, zrozumiałem wiele i jak mam zrozumieć jeszcze więcej to zaraz spierdziele do lasu..

avatar
Dawid 2018-08-27 08:52:55

@yieden rozumiem bo też już wymiękam szczególnie jak słyszę informację o tym jak rozkrada się Polskę ale tutaj to nie jest typowy film obnażający matrixa - wszystko jest ujęte z bardziej psychologicznej strony - no i taka mała ciekawostka - jest to produkcja rosyjska

avatar
Iceman84PL 2018-08-27 11:43:24

@Dawid Dlatego nasz Kraj doprowadzono wpierw za czasów zaborów , powstań , wojen , okupacji do totalnej zagłady ekonomicznej , społecznej , genetycznej poprzez depopulacje . Następnie przy życiu zostały słabe jednostki , którymi łatwo sterować poprzez poczucie winy wmawiane przez religię , środowisko , rodzinę , poczucie braku poprzez reklamy tv i internet . Świadome jednostki nie zgadzające się z drapieżnikami takimi jak psychopaci oraz z pogranicza border są w każdy możliwy sposób przedstawiani w oczach społeczeństwa jako oszołomy , dziwacy , odmieńcy dlatego jest przyzwolenie na niszczenie we wszelaki sposób i pozbycia się problemu .

avatar
Ban1 2018-08-27 17:23:18

Mareczku standard! Nie wiem, ale sie wypowiem, co? Wiesz, że borderline to nie zaburzenie a osobowość? Że głównie problem ma osoba zainteresowana? Nawet Wasz ulubiony Peterson o tym mowił. Nie ma to nic wspólnego z psychopatią. Zobaczy to jakiś ogarnięty yt zrobi ripostę i znow będziesz płakał, bo plecierz bzdury. I pokazujesz szczyt ignoracncji zestawiajac psychopatow z borderkami. Mnie to zdiagnozowali, bdy miała 15 lat. Na początku niby jakieś lekkie leki, których nie brałam, a potem mi mówili, że żadnych leków tylko terapia. Więc wyszło jak zwykle.

avatar
yieden 2018-08-27 17:48:21
<3 0 :( 0

Samozaoranie haha :)


Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, aby dodać komentarz