Powiązane
Komentarze
avatar
postepowy 2019-07-12 08:29:32

Z Ukrainą nigdy nie dojdziemy do porozumienia w kwestii ludobójstwa Polaków na Kresach. Oni chcą, abyśmy też wzięli na siebie winę np. z powodu Akcji Wisła, co jest sprawą niedorzeczną.

avatar
Iceman84PL 2019-07-12 09:12:15

@postepowy Dopóki Ukraina oficjalnie nie zadość uczyni za krzywdy
dopóty nie mamy co mówić o dobrych relacjach z nimi.
Banderowcy i potomkowie morderców nie będą nam mówić co mamy robić
i jak się zachowywać!.
Dlatego obecnie powinno się wywalić z Polski imigrantów Ukraińskich
i zerwać wszelkie stosunki z tym państwem?.

avatar
Troptyniusz 2019-07-12 09:21:40

@Iceman84PL
Wywalanie ukraińskich imigrantów z Polski byłoby podcinaniem gałęzi, na której siedzimy. Dla funkcjonowania gospodarki są oni niezbędni. A bez pracy u nas i tak sobie poradzą.
W celu wymuszenia pokory w kwestii wołyńskiej potrzebne są inne, polityczne metody.

avatar
Iceman84PL 2019-07-12 09:28:11

@Troptyniusz Pora by władza zrobiła ustawę i karała za promowanie banderyzmu w Polsce!.

avatar
Troptyniusz 2019-07-12 09:50:21

@Iceman84PL
Jestem za. Podobnie z symbolem sierpa i młota przydałoby się zrobić porządek.

avatar
PozytywnyFacet 2019-07-12 11:30:34

Zbrodnia Wołyńska, to dość smutna i bardzo przykra karta naszej historii. Sam osobiście mieszkam w tej części Podkarpacia, w której okoliczne wioski, doświadczyły ataku przez oddziały OUN UPA. Rozumiem żal i nienawiść wielu ludzi w Polsce w stosunku Ukrainców, ale jak to dobrze zauważyła osoba powyżej, bez młodych Ukrainców, Polską gospodarkę i po części Polską demografię, czeka bardzo ogromny kryzys. Niemożna zapominać o tym, że Ukraincy, wykonują u nas w kraju taką pracę, której nikt z nas zazwyczaj nie chce się podjąć. Znam kilka młodych osób z Ukrainy. Są to zazwyczaj ludzie, którzy przyjeżdżają do nas w poszukiwaniu lepszych warunków do życia, tak jak my jeździmy w tym samym celu np. do Niemiec, Wielkiej Brytanii czy Holandii. Wg mnie, wyrzucenie czy utrudnienie ludziom z Ukrainy, przyjazdu oraz znalezienia uczciwej pracy w naszym kraju, może się wiązać z sporym "strzałem w kolano" w przyszłości. Już teraz istnieje spore ryzyko tego, że dla młodych ludzi urodzonych, między 1980 a 2000 rokiem i nadal mieszkających i pracujących w Polsce, nie będzie miał kto pracować w przyszłości na emeryturę. Utrudnianie ludziom o podobnej kulturze oraz zbliżonych korzeniach do naszych, przyjazdu i osiedlenia się u nas w kraju, może ten problem tylko niestety jeszcze bardziej powiększyć.

avatar
Iceman84PL 2019-07-12 16:45:42

@PozytywnyFacet To niech rządzący zamiast zajmować się rozdawnictwem co przekłada się na wzrost cen i inflacji oraz nakładaniem na społeczeństwo to nowych danin i podatków zmusi pracodawców do podwyższenia płacy minimalnej do 3000 zł netto przy obecnych cenach to od razu Polacy zechcą pracować w zawodach w , których prym wiodą ukry.

avatar
D_O_H_C 2019-07-12 20:27:49

@postepowy @Troptyniusz @Iceman84PL @PozytywnyFacet uważam iż kurwa władze, które żyją z naszych podatków należy za kudły wytargać z ich willi, i do roboty pisać ustawy antybanderowskie!

Widzę coś BARDZO niepokojącego w Polsce... Rząd świadomie zmusza Polaków do emigracji (apropo pozdro z zachodu), umawia się za naszymi plecami w sprawie spłaty żydowskich uroszczeń, do tego acta 2, wpędzanie w długi, pomoc bezzwrotna dla Ukrainy, sponsorowanie ukraińcom wielu rzeczy, edukacja, opieka medyczna gdzie Polacy czekają w kolejkach! Do tego zamiast budować warunki abym wrócił ja, i miliony mi podobnych to jesteśmy zastępowani ukraińcami czy syryjczykami, którzy zarabiają w Polsce WIĘCEJ niż Polacy!

Dla nie to kolejny holokaust i rozbiór Polski, wszystko na to wskazuje.

Nawet wynik ostatnich wyborów jasno pokazuje dwie mroczne opcje - społeczeństwo jest zindoktrynowane, ale wybory... Są sfałszowane! O czym mówi z resztą np Braun i wielu innych ludzi.

avatar
Iceman84PL 2019-07-12 22:21:56

@D_O_H_C To co obecnie wyrabia jaśnie panująca władza mnie przeraża przypominają mi się prorocze słowa Stonogi.


Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, aby dodać komentarz