Powiązane
Komentarze
avatar
Troptyniusz 2020-10-17 15:04:47
<3 0 :( 0

Pffff, same rzeczy, które można usłyszeć też w kontekście chociażby Polek. Cel w życiu, przejawianie inicjatywy, kultura osobista, posiadanie życia oprócz kobiety to elementy, które są ważne w relacjach z chyba każdą kobietą. Wyjątkiem jest tylko pierwszy punkt, czyli że niby najważniejsza jest osobowość, a nie wygląd czy majętność. Taaa, kobiety szczególnie zwracają uwagę nie tylko na osobowość (czy jest męski i otwarty, czy miękki i cichy), ale też na zasobność portfela i wygląd, ale nie, Ukrainki nagle miałyby być inne od pozostałych kobiet. Jasne. :D
Czyli to wszystko na filmiku to takie standardowe pitu pitu. :)

avatar
Krystian 2020-10-17 16:58:21
<3 0 :( 0

@Troptyniusz Czyli jednak pieniądze są potrzebne do znalezienia prawdziwej miłości :(

avatar
Troptyniusz 2020-10-17 19:10:03
<3 1 Krystian :( 0

@Krystian
Nie tyle pieniądze, co rozmaite zasoby w postaci np. mieszkania/domu, samochodu, dobrej pracy, statusu społecznego. Psychologia ewolucyjna wykazała, że kobiety cenią mężczyzn z takimi zasobami, zwracają też uwagę na wygląd oraz charakter (jeśli sugeruje on, że mężczyzna może gromadzić kolejne zasoby, lub że sobie poradzi w trudnej sytuacji). Ukrainki nie mogą być tutaj wyjątkami, bo musiałyby być kosmitkami. :)
Ale może kobiety ze wschodu są (jeszcze) skromniejsze od naszych pań, nie mówiąc o damach z Zachodu, więc powinno być trochę łatwiej. :)


Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, aby dodać komentarz