<3 10 :( 0
Dramat Krzysztofa Rutkowskiego, popularnego detektywa
Dramat Krzysztofa Rutkowskiego, popularnego detektywa

Wodzianka grozi Rutkowskiemu! "Krzysiek, leżysz! Okłamałeś multum osób dookoła"
Kolejny dzień, kolejny rozdział tragikomicznej epopei miłosnej z Krzysztofem Rutkowskim i Dominiką Zasiewską, znaną głównie pod pseudonimem "Wodzianka", w rolach głównych. Już od dwóch tygodni zraniona celebrytka regularnie publikuje na swoich profilach społecznościowych materiały oczerniające jej szykującego się do ślubu byłego kochanka, ale jak zapowiada, dopiero planuje wytoczenie najcięższych dział bojowych.

Jak się okazuje, Wodziance udało się dotrzeć do większej grupy kobiet, które podobnie jak ona, poczuły się wykorzystane przez słynnego detektywa o wielościennym ufryzowaniu. Posługując się tak znakomitym argumentem, Dominika postanowiła przekuć swoją osobistą vendettę w coś na kształt małego ruchu społecznego, na którego czele oczywiście sama stanęła:

Wykorzystane kobiety, takie jak ja, mają prawo się bronić! Mało tego, mają obowiązek się bronić! Rutkowski z tą Mają od siedmiu boleści myślą, ze zrobią ze mnie, czy z którejkolwiek z nas, niewiarygodne idiotki? Moja odpowiedz brzmi NIE !!! Dziewczyny! Jest nas już co najmniej kilkadziesiąt! Nie godzimy się na to, że jeden, uzależniony od seksu 60 latek, nas oszukuje!

W dalszej części swej "odezwy do narodu" celebrytka kontynuowała podważanie i tak już srogo nadszarpniętej reputacji działalności "detektywa" Rutkowskiego i jego narzeczonej, Mai Plich, którzy mieli rzekomo wykorzystywać tragedie zdesperowanych ludzi w celach zarobkowych. Co ciekawe, wiedza ta zaczęła najwyraźniej przeszkadzać Wodziance dopiero po jej niezwykle publicznym rozstaniu...

Koniec tych kłamstw! Oni razem z @
majaplich Udają, że odbijają porwane dzieci, kiedy tak naprawdę są na prywatnych wakacjach. @majaplich oraz Krzysztof Rutkowski pragną sławy, podziwu, poklasku i wygodnego życia. Naprawdę oni myślą, że my - zwykli ludzie - jesteśmy na tyle głupi, że to łykniemy?! DOŚĆ OBŁUDZIE ZA PIENIĄDZE BIEDNYCH, szukających nadziei ludzi!

Idąc za ciosem, Dominika opublikowała również zdjęcie jednej z rzekomo wykorzystanych przez Rutkowskiego dziewczyn, które ta zrobiła podobno w jego mieszkaniu.

Myślicie, że skończy się to zbiorowym pozwem przeciwko słynnemu poszukiwaczowi wiślańskiego boa dusiciela?

Powiązane
Komentarze
avatar
Pulsar 2018-11-25 14:05:24

Ciekawe komentarze pod artykułem.
,,Przecież ona nie grozi, tylko stwierdza fakty. Po tym co zrobił powinien się wstydzić ludziom na oczy pokazać. Ja takiego faceta to bym żywcem dobiła. Ja nie mam litości dla mizoginów, zdrajców i damskich bokserów."

Jak widać nawet wielkiemu białemu rycerzowi obrońcy "uciśnionych" kobiet przytrafił się hejt, czy zasłużony? Jak uważacie szanowni państwo?

avatar
yieden 2018-11-25 14:24:11

@Pulsar Oddały mu się dobrowolnie, wnioskując po wyrazach twarzy na zdjęciach. Teraz oczekują nie wiadomo czego, bo jednak Panie uznały, że zostały wykorzystane. Dla mnie nielogiczne :P

avatar
Pulsar 2018-11-25 14:33:48

@yieden
Pan Rutkowski pogardzał mężczyznami atakowanymi przez kobiety mając za nic argumety tych panów. Robił to z własnej głupoty, dla sławy, uznania samiczek i samouznania w swoim sztucznie wykreowanym umyśle dzielnego bochatera działającego dla dobra społeczeństwa. Teraz sam się stał taką ofiarą manipulacji kobiet których tak bardzo bronił.

avatar
CastoR 2018-11-25 15:58:27

@Pulsar Karma to suka ale sexowna i sprawiedliwa dlatego nie jest mi go żal

avatar
Iceman84PL 2018-11-25 17:06:33

@Pulsar @yieden @CastoR Też mi go nie żal po tym jak traktował Mężczyzn i bronił Kobiet.
Istny naiwny biało rycerzyk mieczem wojował i karma go dopadła ???????.


Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, aby dodać komentarz