Powiązane
Komentarze
avatar
StefanBatory 2018-12-20 22:35:10

Nie znam się, ale się wypowiem. Ta pani chyba jest tzw. patostreamerką. Nie ogarniam tego zjawiska. Ta pani ma tyle odsłon, że własnym oczom nie wierzę. Nie potrafię tego zrozumieć, że ktoś może chcieć to oglądać.

avatar
TwilightSparkle 2018-12-21 00:47:29
<3 0 :( 1 Pulsar

@StefanBatory No, niektórzy srają na wizji i ogladają ich tysiące widzów, to tutaj to jeszcze light.
@Pulsar No ta pani sobie śpiewa piosenkę, niewysokich lotów, nawet bardzo niewysokich, nie wszystkie kobiety są inteligentne, to oczywiste. Ale inny, całkiem inny wydźwięk ma seksualizacja kogoś, mówienie tak o kobietach, a inny gdy one same tak o sobie mówią.
A czemu one sie seksulizują? Bo im sie wmawia, że wygląda i seksualność to ich jedyna wartosć.

avatar
StefanBatory 2018-12-21 08:53:22
<3 1 Pulsar :( 0

@TwilightSparkle Bo im sie wmawia, że wygląda i seksualność to ich jedyna wartosć. Akurat. Często wygląd i "seksualność" to jedyna wartość tych kobiet. Nie wszystkie lubią się uczyć i ciężko pracować, dlatego np. wybierają ciekawą i odpowiedzialną pracę (tu nie ironizuję) chociażby płatnej damy do towarzystwa.

avatar
TwilightSparkle 2018-12-21 08:56:32
<3 0 :( 0

@StefanBatory I często tam do nich dochodzi, że nie chcą być jedynie ciałem. Każdy ma jakąś wartość. Albo prawie każdy, są na pewno też faceci, którzy nic sobą nie reprezentują. To nie kwestia płci. Ale pop kultura to kobietom mowi, że przede wszystkim mają wyglądać, a tym pięknym i głupim jest w życiu najlepiej.

avatar
StefanBatory 2018-12-21 09:08:15
<3 0 :( 0

@TwilightSparkle Oczywiścię, że są faceci, którzy nic sobą nie reprezentują, ale nigdy nie zetknąłem się z roszczeniową postawą wśród mężczyzn typu: pracuj za mnie, płać za mnie, bo mi się to należy bo jestem mężczyzną. A u kobiet, z którymi pracowałem było to nagminne, że się domagały przywilejów ze względu na płeć i wygląd. Zresztą nie ma sensu w kółko roztrząsać tego samego.

avatar
SzejkNaftowy 2018-12-21 10:20:11
<3 1 Pulsar :( 0

A jak dla mnie nie robi nic złego - wygłupia się, sama chce więc krzywda jej się nie dzieje. W sumie zawsze wolałem dziewczyny z którymi można się pośmiać i wygłupiać niż bierne nudziary, które trzeba non stop karmić emocjami inaczej umrą z nudów same z sobą.

avatar
Pulsar 2018-12-21 10:31:54

@SzejkNaftowy
No okej ja to rozumiem. Tylko po co on/a to opublikowali w internecie? Żeby się pośmiać z krytycznych komentarzy? Żeby poczytać pozytywne opinnie za swoje patologiczne zachowanie? Ja akurat jestem dalece przeciwny od pochwalania czegoś takiego, żeby nie stało się to czymś fajnym do naśladowania. A krytyka takich zachowań nie jest hejtem pod warunkiem zachowania pewnej kultury słownej, bez wulgarnych epitetów.

avatar
SzejkNaftowy 2018-12-21 10:40:39
<3 0 :( 0

@Pulsar oni są młodzi (chyba) i głupi. Dobrze, że ja w ich wieku nie miałem swobodnego dostępu do internetu bo bym się musiał spalić ze wstydu - i to dosłownie ?. Dlatego po części ich rozumiem bo wiele lepszy nie byłem. Nawet dobrze, że powstają takie nagrania bo biali rycerze będą mieli okazję zobaczyć, że niektóre kobiety też lubią się zabawić. I to nie mniej ordynarnie niż my, mężczyźni.


Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, aby dodać komentarz