Powiązane
Komentarze
avatar
SzejkNaftowy 2019-03-13 18:54:49

Młodzież zmaga się z depresją, samobójstwami, uzależnieniami, biedą, toksycznymi rodzinami, przemocą, brakiem perspektyw, otyłością, cukrzycą, wadami kręgosłupa... można wymieniać bez końca. To są problemy którymi te sukinsyny powinny się natychmiast(!) zająć a nie udają, że obchodzą ich "problemy" 1% całej populacji. Jak ktoś jest inny to zawsze będzie miał pod górkę. Sam miałem a nie jestem LGBT, bo tu nie chodzi tylko o seksualność ale nawet o hobby, poglądy, wygląd, upodobania, pochodzenie, posiadanie itd...

Tu nie chodzi o to, że oni mają dobre serca dla osób LGBT. Chodzi o promowanie nowej wersji komunizmu w której to mniejszości są narzędziem do rozpieprzania społeczeństwa i wprowadzania zamordyzmu.

avatar
Krystian 2019-03-13 19:52:29

Warszawa otworzy hostel dla LGBT by mogli kilka dni w nim przenocować jak będą mieć problemy. Dlaczego nie może być taki hostel dla każdego mieszkańca Warszawy jak będzie mieć jakiś problem? Geje i inni z LGBT nie są dyskryminowani,a faworyzowani.

avatar
Krystian 2019-03-13 19:55:32

@SzejkNaftowy Jeden pasażer PKP został usunięty z pociągu bo stwierdzono,że jest homofobem. Warszawa jest stolicą Polski i pokazuje jakie są trendy. Publicznie lepiej nie mówić o Gejach i innych bo się tylko ma z tym problemy. Taka teraz wolność słowa i poglądów.


Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, aby dodać komentarz