<3 7 :( 0
Władze Hiszpanii twierdzą, że Europa potrzebuje „świeżej krwi” w postaci imigrantów z Afryki
Władze Hiszpanii twierdzą, że Europa potrzebuje „świeżej krwi” w postaci imigrantów z Afryki

Do Hiszpanii dociera coraz więcej nielegalnych imigrantów po tym, jak szlaki prowadzące do Włoch i Grecji zostały zablokowane. Jednak władze w Madrycie nie tylko bagatelizują problem, ale twierdzą też, że imigranci są Europie potrzebni.W poniedziałek, MSZ Josep Borrell stwierdził, że liczba imigrantów docierających do Hiszpanii wcale nie jest taka wielka i nie można mówić o zjawisku na skalę masową. Tymczasem Międzynarodowa Organizacja ds. Migracji szacuje, że w tym roku do Hiszpanii dotarło już około 21 tysięcy Afrykańczyków.Gdy nielegalni imigranci szturmują hiszpańską granicę, albo gdy przemierzają Cieśninę Gibraltarską na niewielkich łodziach i pontonach widać ewidentnie, że nikt ich nie powstrzymuje. Straż przybrzeżna nie walczy z nimi, a to oznacza, że Hiszpania świadomie sprowadza ich do siebie.
MSZ Josep Borrell twierdzi, że Europa potrzebuje „świeżej krwi”, aby rozwiązać problem niskiego poziomu dzietności. Premier Hiszpanii Pedro Sanchez już obiecywał, że wszyscy nielegalni imigranci otrzymają darmową opiekę zdrowotną i że osobiście będzie rozpatrywał wnioski azylowe. Z drugiej strony, rząd znów zaczął domagać się od Unii Europejskiej wsparcia finansowego, ponieważ imigracja z Afryki jest zbyt wielka. Komisja Europejska przyznała w lipcu 30 milionów euro, a teraz dołożyła jeszcze 3 miliony euro. W ten właśnie sposób, Europejczycy składają się na imigrantów, którzy praktycznie wszystko otrzymują za darmo.

Powiązane
Komentarze
avatar
samiecweb 2018-08-07 22:43:10

Po co pomóc swoim rodakom się rozmnażać, lepiej brać murzynów z afryki, to jest lepsze niż najlepszy kabaret :>

avatar
GabrielBatistuta 2018-08-07 23:19:16

Zastanawiam się, czy za tym wszystkim nie stoją działania "Eskimosów" :P

avatar
Iceman84PL 2018-08-07 23:47:26

Panowie to proste kobiety gardzą białymi facetami bo są słabi genetycznie , społecznie i finansowo .
W konsekwencji z braku mężczyzn , którego pierwiastka na Świecie jest zaledwie 20% , zaprasza się ciapatych i murzynów do rozpłodu białych kobiet , ponieważ są uważani przez nie za prawdziwych alpha .
Genetyka wchodzi w ostatnie stadium rozwoju zanik słabych jednostek jest kwestią czasu i ostatecznym rozwiązaniem czyli eksterminacją.

avatar
Michal_4_baby_wykichal 2018-08-08 18:05:37

@Iceman84PL To raczej tylko genetyka i „pierwotne instynkty”. Ilu mamy wśród czarnych wpływowych polityków, naukowców? Ilu czarnych jest na liście najbogatszych tego świata?
Emigranci z Afryki nie przybywają do Europy pracować, tylko w większości chcą żyć na koszt państwa.

avatar
Iceman84PL 2018-08-08 19:22:08

@Michal_4_baby_wykichal Masz racje przybywaja po darmowy socjal , białe kobiety do rozpłodu oraz wprowadzania i nażucania swojej religii .
We wczesniejszym wpisie chodziło mi o to , że w Państwach Europejskich prawo nie stoi po stronie białego mężczyzny dlatego się go doi w podatkach i niszczy życie we wszelaki sposób .
Duży wpływ na to maja feministki , które otwarcie mówia o nienawiści do Eropejskich mężczyzn tylko dlatego , że jesteśmy słabi genetycznie , społecznie i finansowo . Druga sprawa to taka , że nie chcemy zakładac rodzin i płodzić dzieci w obozie koncentracyjnym w jakim obecnie się znajdujemy . Dlatego Rzady Europejskie pilnując swojego interesu sprowadzaja hordy odzywionych ociekających testosteronem ciapatych by rozmnazali się z Europejkami i zachowali równowagę społeczną.


Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, aby dodać komentarz