Obserwuje

Osoby obserwowane przez KokoKokoEuroSpoko

avatar
KokoKokoEuroSpoko 2019-06-19 13:54:21

@Troptyniusz czyli masz na myśli - więcej konkretów, poważniejsza / specjalistyczna forma i mniej motywacyjnych oczywistości. W takim razie się rozumiemy :)

avatar
KokoKokoEuroSpoko 2019-06-19 13:11:56
<3 0 :( 0

@Troptyniusz Każdy tekst z zakresu motywacji / psychologii można sprowadzić do "coachingowych bredni". Czy Dr Jordan Peterson też głosi coachingowe brednie? Słuchając jego wykładu o poświęceniu i "poniesieniu ofiary" w życiu, również można by odnieść takie wrażenie. Do takich rzeczy trzeba podejść poważnie, nie zakładając od razu, że to bzdury. Tymczasem idea wzięcia na siebie odpowiedzialności za swoje życie i poświęcenia się dla celu, nastawiając się na to, że życie to ból i cierpienie - jest lekarstwem dla wielu zagubionych w tych czasach mężczyzn. Wszyscy chcieli by najpiękniejszych kobiet - ale nikomu nie chce się nad sobą pracować. Wszyscy chcieliby osiągać sukcesy, ale osiągnięcie sukcesu często wiąże się z dyskomfortem i robieniem rzeczy, których się nie lubi - a tego już wielu nie chce robić. Poświęcenie / poniesienie ofiray w życiu ma także spore odniesienie do sfery duchowej o czym wsponiał yeiden.
Ale oczywiście twoje zdanie, szanuję.

avatar
KokoKokoEuroSpoko 2019-01-05 22:44:36

Współczesne feministki to jest odpowiednik Inceli. Problem polega na tym, że feministki traktuje się poważnie i robi problem z każdej pierdoły. Incele są mieszani z błotem i wyszydzani, bo to przecież tylko mężczyźni z problemami. Feministki = Incele. To sfrustrowane kobiety, najczęściej odpowiednik kobiecego przegrywu.