Obserwuje

Osoby obserwowane przez Przemek

avatar
Przemek 2020-05-17 12:33:43
<3 0 :( 0

Materiał daje do myślenia.
POZDRAWIAM

avatar
Przemek 2020-03-13 12:23:14

Dziwi mnie dlaczego te kobiety, feministki nie mają własnego poglądu na sytuację, własnej oceny informacji tylko łykają wszystko jak przysłowiowe pelikany idąc za tłumem. Wiem ,że w tłumie człowiek czuje się silniejszy i taki potrzebny, solidarny, nie doskwiera samotność, bo ktoś zawsze wesprze. Przecież to godzi w ich inteligencją, którą każdy przecież z nas posiada. Jedni większą inni mniejszą bez dyskryminacji. Jestem przekonany, że spora część tych Pań po głębszej analizie tego o co " walczą " przyznała by się ,że faktycznie coś w tym jest nie dobrego dla ich samych.
Moje drogie, kochane Panie wyniszczacie się prawami których do końca nie rozumiecie.
Moje drogie, kochane Panie, wiedzące i rozumiejące na jakich zasadach toczy się ta nieuczciwa gra ( mam nadzieję, że jest Was więcej :) w przeciwnym razie już po ptokach :) ) Proszę wytłumaczcie delikatnie drugiej stronie na czym to polega.
Pozdrawiam Gorąco.

P.S. Nigdy nie widziałem kobiety trzymającej kielnię w dłoni. Ślepiec ze mnie :)

avatar
Przemek 2020-03-13 10:58:08

No niesamowite :) Ewidentnie Pani chciała zabłysnąć przed kamerą. Niektórym osobą tylko w to graj, a innym o nieco wyższych standardach ta wypowiedź " GWIAZDY " wywoła z pewnością uśmiech na twarzy i politowanie. Na miejscu feministek wyparłbym się jej :) niszczy biznes.
Każda kobieta poważnie podchodząca do życia i szanująca siebie, doskonale wie, że kobiety i mężczyźni są sobie nawzajem potrzebnie w tej olbrzymiej otchłani krótkiego życia.
Pozdrawiam :)

avatar
Przemek 2019-09-06 18:42:55

Niesamowita opowieść. Jak długo zdołamy się jeszcze bronić! Rozum nie jest w stanie tego ogarnąć:(

avatar
Przemek 2019-06-11 18:44:36
<3 0 :( 0

Masz rację kolego. Pracując od jakiegoś czasu w Holandii jestem pozytywnie zaskoczony tym,jak rozwiązany jest tu problem plastikowych i szklanych butelek,puszek i wielu innych rzeczy,które u Nas w Polsce nazywa się ŚMIECIAMI,nieużytkami. To takie proste. Przecież lepiej byłoby ograniczyć produkcję "opakowań" wykorzystując częściowo te zwracane,niż non stop produkować nowe. Z pewnością miałoby to spory wpływ na poprawę stanu naszego środowiska i nie tylko. Zmiany zawsze należy zaczynać od siebie.

avatar
Przemek 2019-06-01 19:07:06
<3 0 :( 0

Smutne jest to,że my Polacy jako naród jesteśmy podzieleni. Codziennie się witamy ze sobą,uśmiechamy się do siebie,czasami poklepując po plecach w geście przyjaźni, dodając otuchy.A gdy przychodzi do podjęcia decyzji, działań, które mogą tyczyć się nas wszystkich;patrzymy na siebie czekając,aż ktoś zrobi to za nas. Tak to już jest,że tylko w jedności i grupie drzemie prawdziwa siła,pojedyncze jednostki przeważnie zostają zakrzyczane i zapomniane. Podrywamy się dopiero wtedy gdy sprawa staje na ostrzu noża, a to często o wiele za późno.