Obserwuje

Osoby obserwowane przez Talizman

avatar
Talizman 2019-10-19 20:06:14

Przecież jest to oczywiste, że naciski na takie regulacje będą coraz częściej i mocniej. Kobiety mają monopol na sex. Dla wielu kobiet to co mają pomiędzy nogami jest "wszystkim". Przyjdą sex-roboty a firmy które jest sprzedają zatrudnią mega gwiazdy do promowania życia już nie z sex-lalkami a mechanicznymi przyjaciółmi. W Szwecji już potrzebujesz kwitu żeby zakosztować przyjemności z kobietą. Za chwilę każda kobieta która potrącisz łokciem w metrze będzie skarżyć cię o napaść sexualną. W Japonii dziesiątki tysięcy facetów żyją z mechanicznymi przyjaciółkami, za jedno pokolenie nikomu do głowy nie przyjdzie że to coś dziwnego. Tak teoretycznie gdybyś takiemu Japończykowi powiedział że żyjesz z kobieta która od lat wrzeszczy na Ciebie że jesteś nikim, a ona mogła mieć szejka, a sexu nie miałeś od 2 lat. To zapytałby się Ciebie kto jest tutaj pojebany on czy Ty.

avatar
Talizman 2019-10-06 20:31:41
<3 1 DonBarnao :( 0

Historia zatacza koło. Wracamy do czasów gdy ci najsilniejsi mieli po kilka samic a ci najsłabsi pracowali na tych najsilniejszych. Pierwszy przykład taka przeciętna Monika woli być 3 żoną bogatego lekarza, przy okazji rozbijając małżeństwo 2 żonie. Pan szlachcic ruchał wszystkie wieśniaczki z okolicznych wsi a one z musu musiały hajtać się z jakimś przeciętnym chłopem bo inaczej padłyby z głodu ze swoim bombelkiem. Teraz taka już ma zapewnione 500 plus plus alimenty przy okazji złapie jakiegoś beciaka na haczyk to może uda się chapnąć jakieś mieszkanie czy tam pół firmy. W świecie gdzie rozwody są ok, dla tych żmij nie ma znaczenia czy są 1 krotną a rozwódką czy 10krotną. Jelenie jeszcze nie wiedzą że okres ochronny się skończył.

avatar
Talizman 2019-10-06 20:00:28

Tak szczerze to nie wierze,że to prawda. Dlaczego ? Niemcy to pragmatycy do bólu. Kazdy kto pracował w de ten wie, że żaden rdzenny niemiec nie zaryzykuje odsiadki z islamskim elementem w pace i to jeszcze w imię czego ? ruchania które jest warte 50 euro. To było 3 funkcjonariuszy na służbie. Pewnie Karyna wracała z gangbangu ze śniadymi koleżkami a jacyś śmieszni bladzi niemiaszkowie zakłócili księżniczce triumfalny pochód, wiec teraz grubo za to zapłacą a i przy okazji komenda wypłaci gruby hajs z kieszeni podatnika.

avatar
Talizman 2019-07-25 22:43:14

Wypchnęli 3 mln młodych polaków za granicę płacami za Platforme po 600 zł i dziwia sie, że liczba urodzeń spada, szok. Tąpnięcie to dopiero będzie jak ukraincy znajdą inne miejsce. A młody po szkole dowie się że na plecach ma od zaraz 2 emerytów (45 letniego prokuratora oraz gościa co pałował jego ojca w zomo)Tyle tylko, że lot do Berlina to koszt 200 zł a kwota wolna w niemcokalifacie, a szkoda gadać, szkoda szczępic ryja.

avatar
Talizman 2019-07-25 22:27:25

Najgorsze co możesz pomyśleć to, że uratujesz tę kobietę w opałach. Będziesz numerem 3 po dziecku i ojcu dziecka. W zamian za ten rok czy dwa luzu i docierania się które bys miał z kobieta bez bagażu (sytuacja wrzuca cię na głęboka wodę) dostaniesz zdesperowany sex może szybciej i więcej niż byś się spodziewał. Na koniec dnia jedyne co usłyszysz to żebyś się nie wpierdalał bo nie jesteś ojcem, a płacić będziesz więcej niż on, zapewniam.

avatar
Talizman 2019-07-07 22:08:01

Bardzo dobrze. Dość już niszczenia państw w bliskiej odległości Izraela pod wszelkimi możliwymi zarzutkami. To jest niepojęte, USA ma głowice to jest ok, Izrael ma głowice to tym bardziej ok. Ale jak ktoś inny to już sankcje, groźby. Na miejscu Putina zwyczajnie bym wysłał Iranowi parę głowic i technologie, żeby USrael usiadł na dupie i skupił się na pilnowaniu tych swoich drukarek z dolarami dopóki jeszcze są coś warte.

avatar
Talizman 2019-06-16 07:31:06
<3 0 :( 0

Moment, moment. Gdyby Rosja chciała podbić Ukrów to by podbiła w 2 dni bez jednego wystrzału. Jeden dzień na negocjancie, a drugi na przelew na konto Ukrowskiej generalicji, dokładnie tak jak miało to miejsce na Krymie. Szczerze to Putin wygrał więcej niż chciał. Chciał Krym i ma bez strat. A zachodnia przemysłowa część wysyła wszystko do Rosji co tylko się da. Po co Rosji Kijowska biurokracja i Lwowscy nacjonaliści, niech się wzajemnie okradają pod przywództwem prezydenta, komika. Rosjanie są dumni ze swojego prezydenta, wiedzą że nie jest idealny, ale dba jak o swoje, bo Rosja jest jego, wie że żadna usraelska finansiero-analnopropaganda nie kupi ich rządu jak w Polsce czy tam innej Ukrainie.

avatar
Talizman 2019-06-11 18:00:04

Kobieta wyzwolona chce być jak facet, chce mieć sex na każdej randce. Kobieta + tinder + 3czy4 różnych partnerów seksualnych co weekend. O tym się głośno nie mówi, bo taka kobieta w oczach wartościowych facetów jest jak używane auto z przebiegiem 500 tys km, a teraz co 2 Julka z ledwo 20 na karku taka właśnie jest. Myślisz że jest źle ? Jest gorzej, bo taka używka jest o wiele bardziej niebezpieczna wenerycznie od prostytutki. Kobieta łapie takiego długomasztowca z Konga bez parasola, a ty potem biegnij po nocy poślubnej z nie wiadomo z czym do dr Quinn.

avatar
Talizman 2019-06-10 07:59:27
<3 0 :( 0

Kukiz okazuje się jak ten gej co po latach walki o prawa homo wziął kobietę za żonę , skończy tez tak bez szacunku od obu stron, proste

avatar
Talizman 2019-06-07 21:25:25
<3 1 Voqlsky :( 0

Niech mi ktoś wytłumaczy w jakim momencie cała logika relacji damsko męskich jebła w głowę. Jeszcze 25 lat temu każdy na świecie wiedział, że jak facet chce spędzać czas z kobietą to w temacie jest sex. Na co zdrowemu facetowi znajomość z kobietą bez sexu. Jest 2019 i trzeba uświadamiać społeczeństwo że facetów nakręcą sex, a kobiety nakręca status społeczny. Na pierwszej lepszej pustynnej wiosce pod Teheranem każdy bez szkoły to wie, a w oświeconej Warszawce piszą o tym książki i organizują szkolenia. Jakby taka psycholożka zrobiła wykład o altruizmie jakiemuś Ahmedowi pod Teheranem to ten by się złapał za głowę i pomyślał, ale tam u nich dzicz.

avatar
Talizman 2019-06-06 15:19:53

Co tu się kvrwa wyprawia. Dlaczego nie ma dla niej przystojnego milionera ? Co z wami ludzie, ona ma już 22 lata, zaraz kładzie się do grobu !!! Wstawać zza monitorów i biegnijcie na siłownię szukać jakiegoś wypakowanego milionera, nie mogę patrzeć jak myszka cierpi, sam już wydrukowałem adresy i biegnę.

avatar
Talizman 2019-06-06 15:10:35

Smutna prawda. Ile dzieci straci normalny kontakt z ojcem bo koleżaneczka myszki zachwalała rozwód, bo wolność i niezależność (oczywiście na koszt faceta). Ja tam żadnej samotnej matce życia naprawiać nie zamierzam, ale życzę szczerze wszystkiego dobrego dla dobra dziecka.

avatar
Talizman 2019-05-21 18:47:16
<3 0 :( 0

Pewnie obce cywilizacje nas obserwują. Pewnie już tu byli, już w czasach Azteków czy innych faraonów. Patrzą i sobie myślą. Kurwa wysyłają sondy na Marsa, a nie ogarniaja własnej planety, część populacji głoduje, część wyrzyna się w imię wymyślonych superistot czy tam różnicy w tym od jakiej małpy pochodzi. Na chvj im takie znajomości, nie pokazują się bo nie mają w tym interesu, proste.

avatar
Talizman 2019-05-19 22:00:05
<3 0 :( 0

Oczywiście nie nazywa się to kupowaniem. Nazywane jest to bardziej zabezpieczeniem związku tzw wiano. Przeciętnie wynosi wysokość rocznych zarobków średniej klasy czyli ok 25000 zł. Jeżeli rodzina kobiety to wyższa półka społeczna to może to być nawet wielokrotność tej sumy. To się wpisuje w to o czym mówi Marek najpierw powinieneś się dorobić i poeksperymentować z różnymi paniami, a w odpowiednim wieku zainwestować w starannie sprawdzoną młodą kobietę.