Obserwuje

Osoby obserwowane przez Talizman

avatar
Talizman 2019-07-07 22:08:01

Bardzo dobrze. Dość już niszczenia państw w bliskiej odległości Izraela pod wszelkimi możliwymi zarzutkami. To jest niepojęte, USA ma głowice to jest ok, Izrael ma głowice to tym bardziej ok. Ale jak ktoś inny to już sankcje, groźby. Na miejscu Putina zwyczajnie bym wysłał Iranowi parę głowic i technologie, żeby USrael usiadł na dupie i skupił się na pilnowaniu tych swoich drukarek z dolarami dopóki jeszcze są coś warte.

avatar
Talizman 2019-06-16 07:31:06
<3 0 :( 0

Moment, moment. Gdyby Rosja chciała podbić Ukrów to by podbiła w 2 dni bez jednego wystrzału. Jeden dzień na negocjancie, a drugi na przelew na konto Ukrowskiej generalicji, dokładnie tak jak miało to miejsce na Krymie. Szczerze to Putin wygrał więcej niż chciał. Chciał Krym i ma bez strat. A zachodnia przemysłowa część wysyła wszystko do Rosji co tylko się da. Po co Rosji Kijowska biurokracja i Lwowscy nacjonaliści, niech się wzajemnie okradają pod przywództwem prezydenta, komika. Rosjanie są dumni ze swojego prezydenta, wiedzą że nie jest idealny, ale dba jak o swoje, bo Rosja jest jego, wie że żadna usraelska finansiero-analnopropaganda nie kupi ich rządu jak w Polsce czy tam innej Ukrainie.

avatar
Talizman 2019-06-11 18:00:04

Kobieta wyzwolona chce być jak facet, chce mieć sex na każdej randce. Kobieta + tinder + 3czy4 różnych partnerów seksualnych co weekend. O tym się głośno nie mówi, bo taka kobieta w oczach wartościowych facetów jest jak używane auto z przebiegiem 500 tys km, a teraz co 2 Julka z ledwo 20 na karku taka właśnie jest. Myślisz że jest źle ? Jest gorzej, bo taka używka jest o wiele bardziej niebezpieczna wenerycznie od prostytutki. Kobieta łapie takiego długomasztowca z Konga bez parasola, a ty potem biegnij po nocy poślubnej z nie wiadomo z czym do dr Quinn.

avatar
Talizman 2019-06-10 07:59:27
<3 0 :( 0

Kukiz okazuje się jak ten gej co po latach walki o prawa homo wziął kobietę za żonę , skończy tez tak bez szacunku od obu stron, proste

avatar
Talizman 2019-06-07 21:25:25
<3 1 Voqlsky :( 0

Niech mi ktoś wytłumaczy w jakim momencie cała logika relacji damsko męskich jebła w głowę. Jeszcze 25 lat temu każdy na świecie wiedział, że jak facet chce spędzać czas z kobietą to w temacie jest sex. Na co zdrowemu facetowi znajomość z kobietą bez sexu. Jest 2019 i trzeba uświadamiać społeczeństwo że facetów nakręcą sex, a kobiety nakręca status społeczny. Na pierwszej lepszej pustynnej wiosce pod Teheranem każdy bez szkoły to wie, a w oświeconej Warszawce piszą o tym książki i organizują szkolenia. Jakby taka psycholożka zrobiła wykład o altruizmie jakiemuś Ahmedowi pod Teheranem to ten by się złapał za głowę i pomyślał, ale tam u nich dzicz.

avatar
Talizman 2019-06-06 15:19:53

Co tu się kvrwa wyprawia. Dlaczego nie ma dla niej przystojnego milionera ? Co z wami ludzie, ona ma już 22 lata, zaraz kładzie się do grobu !!! Wstawać zza monitorów i biegnijcie na siłownię szukać jakiegoś wypakowanego milionera, nie mogę patrzeć jak myszka cierpi, sam już wydrukowałem adresy i biegnę.

avatar
Talizman 2019-06-06 15:10:35

Smutna prawda. Ile dzieci straci normalny kontakt z ojcem bo koleżaneczka myszki zachwalała rozwód, bo wolność i niezależność (oczywiście na koszt faceta). Ja tam żadnej samotnej matce życia naprawiać nie zamierzam, ale życzę szczerze wszystkiego dobrego dla dobra dziecka.

avatar
Talizman 2019-05-21 18:47:16
<3 0 :( 0

Pewnie obce cywilizacje nas obserwują. Pewnie już tu byli, już w czasach Azteków czy innych faraonów. Patrzą i sobie myślą. Kurwa wysyłają sondy na Marsa, a nie ogarniaja własnej planety, część populacji głoduje, część wyrzyna się w imię wymyślonych superistot czy tam różnicy w tym od jakiej małpy pochodzi. Na chvj im takie znajomości, nie pokazują się bo nie mają w tym interesu, proste.

avatar
Talizman 2019-05-19 22:00:05
<3 0 :( 0

Oczywiście nie nazywa się to kupowaniem. Nazywane jest to bardziej zabezpieczeniem związku tzw wiano. Przeciętnie wynosi wysokość rocznych zarobków średniej klasy czyli ok 25000 zł. Jeżeli rodzina kobiety to wyższa półka społeczna to może to być nawet wielokrotność tej sumy. To się wpisuje w to o czym mówi Marek najpierw powinieneś się dorobić i poeksperymentować z różnymi paniami, a w odpowiednim wieku zainwestować w starannie sprawdzoną młodą kobietę.

avatar
Talizman 2019-05-19 19:24:23

Tam żony chodzą jak w zegarku, wiedzą że ich facet wie doskonale że sex kosztuje 50 zł :D. Rozwód w kraju azjatyckim to hańba dla rodziny kobiety, facet praktycznie kupuje kobietę od jej rodziny. Żaden facet nie da złamanego grosza za rozwódkę, a i siostry takiej rozwódki są kandydatkami 7 kategorii. Tak córka to jest taki młody obiecujący piłkarz każda rodzina liczy na dobry zysk. Tam mała dziewczynka nie jest wychowywana na księżniczkę tylko na menadżerkę domu. Tam facet zastanawia się nad kandydatką jak nad samochodem, jest w tym pewna mądrość. W perspektywie masz już ewentualnie przyszłą córkę i częściowy zwrot inwestycji w żonę, więc z kim chcesz mieć dziecko ma znaczenie w chvj :D

avatar
Talizman 2019-05-17 11:51:25
<3 0 :( 0

500+ to 700- dla pracujących. Zamiast wypierdolić 20% urzędników, to zatrudnili kolejne tysiące. PIS odkrył złoża ropy by to sfinansować ? Nie, zwyczajnie nie kupił śmigłowców i przesunął zakupy do wojska na ile się dało orza wypuścił rekorową ilość obligacji czyli się zadłużył. Zatrudniają urzędników a zwalniają wojskowych, nie no zajebiście, super pomysł dla państwa przez które przepierdoliło się 80% wojen na kontynencie. Ale na mieście mówią że amerykany będą ginąć za Polaków :)

avatar
Talizman 2019-05-17 11:33:42

"Badania wykazały nawet, że mniej mężczyzn bierze ślub, ponieważ uważają, że porno dba o wszystkie ich potrzeby seksualne." Zakazać, zakazać tego obrzydlistwa, maja się żenić nicponie ;)

avatar
Talizman 2019-05-17 11:27:11
<3 0 :( 0

Kupili sobie sondaż. Zrobiony w Warszawie i wyszło im, że wygrywa Platforma z Biedroniem. Normalnie szok.

avatar
Talizman 2019-05-16 14:34:00
<3 0 :( 0

Jeżeli księżniczka pojedzie sobie do Anglii czy jakiegoś egiptu i tam spierdoli sobie życie z kakaowym księciem to spoko, jej życie jej sprawa. Ale jeżeli ma zamiar wrócić i spierdolić życie jakiemuś nieświadomemu facetowi który ma niby naprawić tę zepsuta lalkę to ja proponuje założyć jakiś rejestr spaczonych księżniczek na jakimś rosyjskim serwerze, widzisz znajomą na fb czy ze słyszenia z taką historią to zamieszczasz. Znam kilka takich w okolicy miejscowi traktują je jak trendowate, to polują na tinderach. Szony z czarnymi bąbelkami jak auta z kręconym licznikiem mocno powypadkowe.

avatar
Talizman 2019-05-15 15:53:21

Grają na emocjach ? A gdyby jakiś tatar przyszedł do ciebie po 300 miliardów bo kiedyś jakiś jego rodak przebiegł przez Twoją posesje na koniu w dawnych czasach. Serio nie wkvrwia Cie to, nie budzi emocji. Jeżeli jakieś wypowiedzi są emocjonalne to jest to zwyczajnie racjonalne bo tak jest łatwiej trafić do mediów głównego nurtu, do których Konfederacja nie jest zapraszana. Pobudka.